KONTAKT 24h
 Przychodnia całodobowa 24h/ Szczecin

Nowe wpisy dodane w czerwcu 2023 : przychodnia całodobowa / Całodobowa opieka medyczna
Szczecin całodobowe pogotowie lekarskie 24h na NFZ. Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty...
Ostry dyżur okulistyczny. Szczecin i okolice w czerwcu 2023 Czynne całą dobę od poniedziałku do piątku. Pomoc psychologiczna dla dzieci na NFZ..
Szczecin ul. Poronińska Ostry dyżur okulistyczny. Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna: Pacjenci poniżej 18 roku życia : porady lekarskie i pielęgniarskie udzielane są..
Miasto: Szczecin
Nie zwlekaj i zdecyduj się na szybką wizytę u lekarza. Uzyskaj natychmiastową pomoc 7 dni w tygodniu. Szczecin ul. Domowa Ostry dyżur okulistyczny..
Miasto:: Szczecin
Szczecin pediatra wizyty domowe. Świadczenia zdrowotne w ramach nocnej i świątecznej opieki medycznej udzielane są niezależnie od miejsca zamieszkania ..
Kontakt
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna.  ul. Michała Kmiecika Szczecin. ostre dyżury laryngologiczne, okulistyczne i ortopedyczno-urazowe. Pomoc psychologiczna dla dzieci..
Miasto: Szczecin
Kontakt
Przychodnia całodobowa Szczecin. Gdzie do lekarza po 18-ej od poniedziałku do piątku oraz w dni wolne od pracy ...
Ratujemy wzrok w trybie pilnym, leczymy wszelkie ostre urazy oka. Całodobowa opieka lekarska ul. Cynowa Szczecin.
Miasto: Szczecin
Jesteś zobowiązany, aby mieć przy sobie dowód osobisty. Opieka nocna i świąteczna dla pacjentów Bezpłatnej Przychodni... Szczecin całodobowa opieka lekarska.
Miasto: Szczecin
Nocna i świąteczna opieka. Szczecin Ostry dyżur okulistyczny. Zobacz gdzie przyjmuje okulista. Pomoc psychologiczna dla dzieci w Szczecine....
Pomoc psychologiczna dla dzieci. Pomoc świadczona jest w punktach nocnej opieki i nie jest związana z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, ...
Miasto: Tczew
Kontakt
SOR w Szczecine. Pacjenci do hospitalizacji z nagłymi chorobami oka tzw. ostre przypadki zgłaszają się na SOR. Pomoc psychologiczna dla dzieci ...
Miasto: Bedzin


Szczecin Przychodnia całodobowa. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna na NFZ w Szczecine.

Kategoria:
Rodzaj: Pogotowie całodobowe
Dodano: 1 Czerwiec 2023 08:36

Szczecin ul. Juliana Ursyna Niemcewicza całodobowa opieka lekarska. Dentysta przyjmuje od poniedziałku do czwartku. Dla uczestników programu gwarantujemy CENY SPECJALNE. Jesteśmy blisko, jesteśmy dla całej rodziny, jesteśmy dla Was!. I profesjonalna obsługa w każdym przypadku. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zobacz co mówią o nas pacjenci. Stomatologia to jeden z najszybciej rozwijających się działów medycyny. Wybierz gabinet i umów się na wizytę!. Pracujemy w maskach FFP3, FFP2 oraz chirurgicznych, używamy jednorazowych fartuchów, stosujemy gogle i przyłbice. . Zapraszamy do odziałów: Ostrów Wielkopolski ; Staszów ; Szczecin przychodnia całodobowa i pomoc psychologiczna dla dzieci.

Arkońskie-Niemierzyn Bukowe-Klęskowo Bukowo Centrum Dąbie Drzetowo-Grabowo Głębokie-Pilchowo Golęcino-Gocław Gumieńce Kijewo Krzekowo-Bezrzecze Łękno Majowe Międzyodrze-Wyspa Pucka Niebuszewo Niebuszewo-Bolinko Nowe Miasto Osów Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce Podjuchy Pogodno Pomorzany Skolwin Słoneczne Stare Miasto Stołczyn Śródmieście-Północ Śródmieście-Zachód Świerczewo Turzyn Warszewo Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo Załom-Kasztanowe Zawadzkiego-Klonowica Zdroje Żelechowa Żydowce-Klucz


 Przychodnia całodobowa Szczecin